Home Forums Bendras Kiniško sudedamo dviračio eksploatacijos odisėja

Viewing 17 posts - 1 through 17 (of 17 total)
  • Author
    Posts
  • #5599
    Šarūnas
    Keymaster

    EDIT: tema yra atskirta nuo Greitai sudedamas dviratukas

    Istorijos tėkmė tokia:

    Sudedamas dviratukas parkeliavo

    Sudedamas dviratukas parkeliavo #2

    Sudedamo dviračio tiuningas: 22 km/h į 40 km/h

    Sudedamas dviratis sugedo

    Taigi, važiavau dviračių taku palei gatvę ir mašina užsuko. Gavosi skrydis per priekį ir nusileidimas ant rankų. Delnikaulis lūžo. O vairuotojas dingo.

    #5600
    agniusm
    Participant

    Ot blin bandiuga. Tai bet jau apsidraudes? gausi kelis litus;)

    #5601
    Šarūnas
    Keymaster

    Aha, apsidraudęs… sodra…

    Pasirodo, kad gautum išmoką, reikia prašymą rašyti.. Ir ne šiaip rašyti, o pasirašyti elektroniniu parašu. O tai padaryti, neturint specialios įrangos – neįmanoma. Reiks važiuoti į sodrą su sulaužyta ranka pildyt popierius… Ar tokios lietuvos mes norėjome?

    #5602
    Tyro
    Participant

    Nezinau kaip pas sodra, bet i draudima (mano atveju ERGO), jeigu ko nemaisau, reikia kreiptis per 30d nuo nelaimes, nes po to prarandi teise i ismoka.

    #5603
    agniusm
    Participant

    Eina sau blyn, negerai cia. Pas man ir ERGO ir AVIVA, bo biskuti as toks pamegejas ekstimu :) Man net rodos jei ka susilauzai ne jau tukstanti ar kelis moka. Zmonai buvo problemele, reikejo i stacionara, tai 800 dave uz kelias dienas ligoninej. UK pripratom draustis tai ir cia ta pati darom, is tokios valdzios su tokia politika tiketis kazko nelabai protinga.

    #6763
    Šarūnas
    Keymaster

    Remontuojuos pamažu… Nuėmiau nestandartinį 130mm diską šiaip ne taip (prireikė: dremelio, dujinio fakelo ir smūginio atsuktuvo). Sakau uždėsiu 140mm… Ir še tau:

    Ir juokinga ir verkt norisi… Kitaicai, blin.

    #6767
    spicasss
    Participant

    Sarunai, pas mane yra kaskos diskas kurio skyles taip pat nestandartines. tik atrodo jis 160 o ne 140, galiu atiduoti :)

    #6768
    Šarūnas
    Keymaster

    Biškį didokas, bet mažesnio su normalia šake net neišeina naudoti.
    Tai super, imu. :) Nesu tikras ar turiu tavo kontaktus, tai brūkštelk man kur ir kada paimt, gali ir emeilu: sarunas at e-motion taškas lt.

    #6778
    spicasss
    Participant

    dabar tas diskas pas mane darbe, o as ant biliotenio. plius prisiminiau kad turiu visa rata su to disko stebule, galiu irgi duoti. 8sesi076847du atrodo toks nr :D

    #7213
    Šarūnas
    Keymaster

    Ačiū spicasss, diskas tiko!
    Pasigaminau ir šakę…

    #7240
    skiller
    Participant

    Ikveptas odisejos, isigijau Mobiky genius 1 edition (labai panasus i kiniska). Beliko tik elektrine dali susikomplektuot. Kadangi esu “zalias” kyla nemazai klausimu. Pirmasis – koks variklis kiniskame? Ar jo pakanka?

    #7241
    Šarūnas
    Keymaster

    Motoras matosi nuotraukoje. “250W”. Paprastam važinėjimui galios pakanka, su atitinkamu valdikliu pakanka motoro galios ir 45km/h važiuot.

    #7242
    skiller
    Participant

    Dekui uz atsakyma, dabar ieskosiu priekinio hubmotor (gale 3 begiai dviratiniai), kad su rekomenduotu valdikliu (kelly KBS36051X,25A,24-36V, Min) veiktu. Kaip suprantu dar reiks greicio rankeneles ir baterijos :)

    #7243
    skiller
    Participant

    Beje, jei kas turi nebereikalingu komponentu, kurie tiktu mano projektui as daug mieliau pirkciau is LT, gali buti naudoti. Kol suprasiu kas, kaip ir ko noriu… Zinoma patarimai ir konsultacijos svarbiausi komponentai :)

    #7244
    Linas
    Participant

    Sarunai siek tiek pasireklamuosiu :)
    skiller, jei ko reiks kreipkis, turiu ivairiu tiek devetu tiek nauju komponentu…

    #7289
    Šarūnas
    Keymaster

    Laikas pasikeisti diską ir ant galinio rato. Gal turit kas dar vieną? Diametras 140mm, atstumas tarp skylių centrų 48.5mm.
    Romai, tavo skuteriuko diskas gal su tokiom skylėm? Diametras tikrų man ir kitoks…

    #7429
    agniusm
    Participant

    Šarūnai, nepamenu ar ne tu ieškojai padangų 12 1/2? Čia sau žiurinėjau, radau 3″ Schwinn:

    http://www.ebay.com/itm/like/230995049031?lpid=82&item=230995049031&lgeo=1&vectorid=229466

Viewing 17 posts - 1 through 17 (of 17 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.