Home Forums Skelbimai Nissan Leaf neadytas akumas pardavime

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

Sveiki,
    gal kam aktualu. Atsirado skelbiu lt / autopliuse’e skelbimas. Paruodada visa neardyta Nissant leaf akuma, minejo 9 tukst. pravaziuota.

Mane domintu tik 8 moduliai is sito viso akumo, bet pardavejas akumo neardo ir atskirai packu neparduoda.

Nežinau ar aš vienas toks, bet tikėčiausi kad rašydamas apie skelbimą įdėtum ir nuorodą :)

Nežinau ar aš vienas toks, bet tikėčiausi kad rašydamas apie skelbimą įdėtum ir nuorodą :)

Nuoroda tai galima ir susirasti, bet kodėl kainos neįdėjo? Nes panašu kad skambinosi, žino kiek visas kainuoja ir kiek modulio kaina gaunasi, o dabar reikia traukti tą informaciją.

Skambinau ir aš prieš savaitę. Kaina 2500 eur (gaunas 52 eur/vnt isigijimo savikaina). 9000myliu lygu 14400km (tikėtina, kad pardavėjo sažinė nėra krištalinė ir rida yra didesnė. Kraunant akumą kas 120 km gaunas 120 ciklų. Kažinkokia galėtų būti talpa?

Talpą sužinosi tada kai pamatuosi, nes ją ne tik rida įtakoja. Pas estus vienas Leaf´as jau 300000km nuvažiavęs, ir dar gyvas.

gera kaina? Gal dar kiek nusideretumem.
    Galim pirkti ir issidalinti modulius? Man 10 reiktu. Yra norinciu daugiau? Kas kiek paimtu moduliu?

Pasiruosusiu pirkti “sia diena” yra?

Pagal kaina ir mylias visko gali, kad ir as tam paciam skambinau. Tiesa cia kazkur po nauju metu. Tai jei tas pats idomu kokios jo laikymo salygos buvo…

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.