Home Forums Motorai / perdavimas Variklis 1000w

Viewing 16 posts - 21 through 36 (of 36 total)
  • Author
    Posts
  • #15880
    Vidas
    Participant

    Visą laika važiavau lygiu keliu ant rato uždėta žvaigždė buvo nemaža bet kaip šiam varikliui reikėtų žymiai didesnės taigi apkrova buvo apie 1900-2000w
    naudojau švino akumuliatorius.

    #15889
    Nemirtingasis
    Participant

    Jei nekaista tai skaičiuok perdavimą/greitį ir dėk ant paspirtuko, jei naudosi su švino akumuliatoriais tai su tokia galia ir didesniu greičiu toli nenuvažiuosi – max 25km. nebent akumai bus labai dideli, dėl pačio perdavimo, geriausia naudoti diržą, tuo labiau, kad apsisukimai gan dideli, o ir tyliai dirba, bet su grandine dažnai būna paprasčiau.

    #15895
    agniusm
    Participant

    Nesuprantu, ko tas grandinės garsas kliūna. Nieko ten baisaus nėra. O čia palyginimas naudingumo grandinės ir diržo pavaros ;)

    http://www.cyclingnews.com/features/chain-drive-or-belt-drive-whos-faster/

    #15899
    Nemirtingasis
    Participant

    agniusm, o tau ar teko bandyti šiuos 2 variantus tokiomis pačiomis sąlygomis ? sakykim greitis 30-40kmh, variklis 2000-3000rpm ir perdavimas tiesiai į ratą ? man teko ant to pačio transporto ir ne vieną kartą, tai skirtumas – triukšmas tikrai didelis, jei lygini su dviračio perdavimu-grandine ir kai apsukos mažos tai garsas iš tolo neprilygsta tam kai pajungta tiesiai nuo variklio į ratą, turiu vieną dviratį kur variklis per grandinę tiesiai į ratą, ir kitą kur per diržą, jei nori užsuk paklausysi skirtumą, beje, ten kur grandinė variklis tik 350w, bet jis keleriopai garsiau “drožia” nei tas kitas kur variklis 800w, kažkas grandininį perdavimą net palygino su grandininiu pjūklu, ir realiai galiu pasakyti, kad labai panašu į elektrinį grandininį pjūklą :)

    #15910
    Buckis
    Participant

    Garsas didėja grandinės jei maža priekinė žvaigždė, pas mane irgi grandinė 420, ir aš esu labai nustebęs kad beveik to garso nėra. Kažkada norėjau ir aš dėt diržą, tik prie tokių apkrovų tai tai bitų prabanga, nors ir pinigelis yra.

    #15911
    Nemirtingasis
    Participant

    Buckis, kokie variklio RPM ir galia ? ir kiek dantukų žvaigždutė ?

    #15912
    Buckis
    Participant

    Max 23.5 kW jei degimo nereguliuoti. 14″ ratai, žvaigždė 17T. Apsukų aš nematavau bet kiek pamenu prie 48V 4000, 60V 6000. Reik žiūrėti manual variklio. Ratą prasuka tusčias. Begetis galėtų ir geriau. Ravaziavus kokį 20m. Pradeda lupti aš dar nepriprates prie tokio greičio, pagreičio. Originalus stabdžiai jau per silpni. Akumuliatorius bekitako leaf bet žiauriai sunkus.

    #15921
    agniusm
    Participant

    Yra pas mus aparatas su ta pačia 420 grandine. Perdavimas dviejų pakopų, bet čia jokio skirtumo. Maksimalus greitis 75kmh, 13kW triukšmo jokio tik zirzimas kaip ir visur. Jei bandai lyginti su hubais tai aišku ir iš musės dramblį galima padaryti, bet toks garsas yra niekas. Nesakau kad diržas blogai, skau, kad galima padaryti paprasčiau ir pigiau ir kaina – zirzimas.

    #15928
    Nemirtingasis
    Participant

    Sunku taip lyginti, bet tikrai ne iš musės dramblį, zirzimas tai sakyčiau lengvai pasakius, būtų įdomu išgirsti…

    #15948
    Romualdas
    Participant

    Sveiki visi rėkia patarimų gal kas patartu
    Gal turi valdikli ar žino kur gauti šitam motorai yamaha
    2016m.
    Norečiau originala išmesti nėra ekraniuko,
    Akumo, pakrovėjo
    Akuma planuoju 12s

    #15949
    Romualdas
    Participant
    #15950
    Romualdas
    Participant

    URL=http://www.part.lt/perziura/857f6fe922d558c60482b81395c83d6f350.jpg][/URL]

    #15951
    Nemirtingasis
    Participant

    Mid drive varikliai mažai kuo skiriasi nuo kitų dviratinių BLDC, taip pat jie yra su integruotais hall sensoriais, todėl realiai turėtu dirbti su beveik bet kokiu BLDC valdikliu, jei turi kokį nors valdiklį tai gali pajungti ir išbandyti, o būtent tokio manau lengvai nerasi o jei rasi tai kainuos nepigiai, tu nori kad būtu ir su ekranu ?

    #15952
    Romualdas
    Participant

    Ne ekrano nenoriu mintį irgi ne. Noriu
    Tik elektra važiuoti Akseleratoriaus pagalba

    #15953
    Nemirtingasis
    Participant

    Pigiausias variantas tai pritaikyti paprastą kinietišką valdiklį, pajungsi gazo rankeną ir važiuosi, arba programuojamą, turiu kelis veikiančius prototipus, jei domina parašyk.

    #15954
    Romualdas
    Participant

    Labas domina

Viewing 16 posts - 21 through 36 (of 36 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.