Home Forums Bendras Kuriam čia šiandien nepasisekė?

Viewing 11 posts - 21 through 31 (of 31 total)
  • Author
    Posts
  • #7749
    Romualdas
    Participant

    Ne gaza o stabdį :)))))suplesyta silikonine sedyne,pedalas sulinkes is isvaizdos daugiau lyg nesimato,o techniskai kolkas nezinau

    #7750
    bondas83
    Participant

    na keista, kaip sake atlaike, nors gal ir ji linko.

    #7751
    Romualdas
    Participant

    I mašina smugis buvo ore skridau per vaira dviratis grėičiausiai šonu

    #7789
    spicasss
    Participant

    man pasirode is nuotraukos kad sake visgi kaskiek sulinkusi… bet gal tik pasirode. tai kas visgi liko kaltas is judvieju?

    #7790
    Šarūnas
    Keymaster

    Tikvpo gero mėnesio paaiškės. Tokie dalykai ilgai tęsiasi.

    #12130
    Nerijus
    Participant

    Romaualdai gal galetum pasidalint kaip ten viskas baigesi .Vakar ir “papuoliau” kai iš priešpriešinės sukdamas busikas užkišo , tai spėjau nušokt ant šaligatvio ir tada nusivarčiau.

    #14768
    Ričardas
    Participant

    Na va, tik pirmas mėnuo mano elektriniam paspirtukui ir jau “kliudžiau”.
    Važiuojant šaligatviu prieš nosį išlindo Mustangas ir jam klyjavau į sparną, įbrėžiau…
    Policija suformino, kad kaltas jis, kadangi paspirtukas pėsčiojo transporto priemonė, o jis išsukinėjo iš teritorijos (stovėjimo aikštelės), tad turi praleisti visus.
    Bet kas blogiausia, Fordo savininkas teisininkas, advokatas… Spėju laukia apeliacija ir man daug bėdų.

    Tuo tarpu gal kas turite žinių, dėl elektrinių transporto priemonių apibrėžimo?

    P.S. Sulaužė mano stabdžių rankenėlę, pagal viską jo draudimas man gali apmokėti, bet manau ne ant to papuoliau… Tai va, laukiam…

    #14769
    sopkis
    Participant

    Gali tau ir šitą KET dalį iš reikalavimų pėstiesiems įpaišyti.
    <44. Įžengti į važiuojamąją dalį pėstiesiems leidžiama tik po to, kai jie įvertina atstumą iki artėjančių transporto priemonių ir jų greitį ir įsitikina, kad tai saugu ir nebus trukdoma transporto priemonėms.>
    Dviračiams tiesą sakant irgi tokia taisyklė galioja:
    <59. Dviračio vairuotojas, artėdamas prie vietos, kur reikia kirsti važiuojamąją dalį, visais atvejais privalo sumažinti važiavimo greitį ir gali tęsti judėjimą tik įsitikinęs, kad važiuoti saugu ir nebus trukdoma kitiems eismo dalyviams.>

    #14770
    Martynas
    Participant

    to sopkis: ar kiemų išvažiavimai priskiriami važiuojamajai daliai??
    Nes yra tokia kaip gyvenamoji zona:

    175. Pėstiesiems leidžiama vaikščioti važiuojamąja dalimi visoje gyvenamojoje zonoje, tačiau jie neturi trukdyti transporto priemonių eismui. Gyvenamojoje zonoje pėstieji turi pirmumo teisę prieš transporto priemones.
    ….
    177. Transporto priemonės vairuotojas, įvažiuodamas į kelią iš gyvenamosios zonos, privalo duoti kelią juo artėjančioms transporto priemonėms.
    178. Šio skyriaus reikalavimai taip pat taikomi daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose.

    bet reiktų žinot konkrečiau kokia ten vieta

    #14771
    sopkis
    Participant

    Išvažiavimai priskiriami važiuojamajai daliai.
    Jei žiūrėti nuo stambiausios dalies, tai kelias yra visa apimanti infrastruktūros visuma:
    17. Kelias – eismui skirta ir naudojama žemes arba statinio paviršiaus juosta per visa jos ploti, iskaitant važiuojamaja dali, sankryžas, šaligatvius, kelkrašcius, pesciuju ir dviraciu takus, skiriamasias juostas.
    Važiuojamoji dalis yra ten, kur transportas važiuoja:
    48. Važiuojamoji dalis – kelio dalis, skirta važiuoti transporto priemonems. Kelias gali tureti keleta važiuojamuju daliu, atskirtu viena nuo kitos skiriamosiomis juostomis arba esanciu skirtingame lygyje.
    O gyvenamoji zona tai kaip matai yra tas pats kelias:
    15. Gyvenamoji zona – kelias ar teritorija, kuriu pradžia pažymeta ženklu „Gyvenamoji zona”, o pabaiga – „Gyvenamosios zonos pabaiga”.
    O 175 punktą nereikia pažodžiui po sakinį taikyti. Jis nereiškia kad tu gali vaikščioti važiuojamaja dalimi kaip nori, trukdydamas pravažiuoti mašinoms. Ir ta pirmenybė nereiškia kad tu vaikštai keliu kaip nori, paprasčiausiai vairuotojas turėtų praleisti pėstijį, jei jis kieme nori pereiti kelią. Bent jau aš taip suprantu.
    Bet suvelta viskas, ir dalinai prieštarauja vieni punktai kitiems. Jei pažiūrėsi į tavo nurodytą 175 punktą, tai ten rašo kad kieme važiuojamoji dalis yra, bet pėstiesiems pirmenybė. Kitas dalykas, kad nei KET, nei kiti teisės aktai neapibrėžia kur yra kiemo ribos. Įvažiuojant-išvažiuojant iš kiemo vairuotojant kaip ir privalo praleisti tuos, kurių judėjimo trajektoriją jis kerta. Bet pvz kur mano tėvai gyvena, tai ten aiškus kiemas – įvažiuoji ir atsiduri kieme kur pilna mašinų pristatyta. Kur aš gyvenu – įvažiavus nuo kelio man dar 250 metrų važiuoti kol atsiduriu stovėjimo aikštelėje. Įvažiavęs kertu šaligatvį, už 50m dviračių taką, tada už 50m suku kairiau ir pravažiuoju kelias stovėjimo aikšteles, važiuoju 100m tarp dviejų pastatų, tada pasukęs kairiau už 50m atsiduriu stovėjimo aikštelėje. Įvažiavimu į kiemą aš tos vietos nuo pasukimo iš gatvės aš niekaip nenoriu vadinti, tuo labiau kad jis skirtas 6 namams, įstaigoms ir dar kokiai 15 nuosavų namų, nors gatve to įvažiavimo irgi nepavadinsi.

    #14772
    Šarūnas
    Keymaster

    Išvažiavimas iš kiemo yra kertantis pėsčiųjų ir dviračių kelią. Ir A juostą kerta, jei tokia yra. Išvažiuodamas iš kiemo vairuotojas turi praleisti visus, keliaujančius tuo keliu. Į kelio sąvoką įeina ir visos žalios juostos, šaligatviai. Čia yra tas pats, kas manevruojant tarp eismo juostų – reikia praleisti kitų eismo juostų dalyvius, keliaujančius tiesiai.

    Konkrečiai šiuo atveju gali aiškinti, kad tai dviratis ir šaligatviu negalima, bet kažin ar turės sėkmės, nes su tokia priemone (paspirtuku) važiuoti gatve yra draudžiama.. vargo gali pridaryti, panorėjęs.

    Labai įdomu, kaip viskas pasibaigs. Papasakok po to..
    Dar gerai, kad be rimtesnių traumų…

Viewing 11 posts - 21 through 31 (of 31 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.