Home Forums Mūsų projektai / susitikimai # Meet 2k17 #

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 50 total)
  • Author
    Posts
  • #16557
    Mi
    Participant

    Pas mane 72v20Ah

    #16559
    Tyro
    Participant

    Kaip suprantu tai man ir daugumai geriausia būtų kitą savaitę !? aš manau reikia planuotis kitai savaitei.

    Jeigu tik orai leis – taip :)

    #16560
    Tadas
    Participant

    O orai sia savaite labai nekokie kolkas rodo treciadieni ketvirtadieni geresni bet keiciasi prognozes kas keleta valandu.Jei Kaune petrasiunuose kazkur rinktusi liaudis po darbo tai privaziuociau na dar panemune beveik pakeliui koks parkas :)

    #16561
    bondas83
    Participant

    As buciau uz susitikima (Vilniuje), bet man vienintelis variantas tai darbo diena tarkime nuo 17:30val iki nakties :D

    Tarkime nors ir ryt :D Jau senai buvau islekes prasukti ratu :D

    #16566
    Nemirtingasis
    Participant

    Tai kas Kaune gaudom orą ir lekiam ? :) Kaune kiek mačiau labiausiai daugumai tai geriausia darbo laiku ?

    #16567
    karpis
    Participant

    Ok, biski geriau ketv. arba penktad. ir mano atveju 50% tikimybė kad dalyvausiu, ir 50% kad su savadarbiu dviračiu. Linkstama i ankstesnio susitikimo vietą Petrašiūnuose? Jei ten, gal siulau 17val., nes gal dauguma gali darbo valandom, bet kas nors negali. Siulykit savo var.

    #16568
    karpis
    Participant

    Kur važiuotume? gal šįkart niekur toli. man gali tekt i vietą atmint iš Karmėlavos (pro Neveronis-Palemoną) ir atgal. Nepakeliui niekam?

    Jei tik nelis lietus..

    #16569
    Nemirtingasis
    Participant

    Jei 17val. tai galėsiu tik trumpam, maždaug pusvalandžiui, o kuo anksčiau tuo ilgiau pabūčiau, petrašiūnai tinka, tik kuri ten vieta ? ir geriau man būtų ketvirtadienis, kaip kitiems ?

    #16570
    Tadas
    Participant

    Jei ryt dangus su lietum nejuokaus as busiu su dviraciu.Petrasiunuose buvusioj LESTO stovejimo aikstelej ten prie Maksimos.

    #16571
    karpis
    Participant

    Nenorite dar kartą patvirtint vietos ir laiko? ar dar pakeisti, šiaip man kiek patogiau
    būtų penktadieni, galima siulyt pvz. 16 val. na o jei ryt, tenai Petrašiunuose, ok, stengsiuos būti, bet gal ir su mašina. Nerašom kur žadame važiuoti? ar tai tik meet’as?

    #16572
    Tyro
    Participant

    Iš patirties žinau, kad jeigu tariasi susitikimo laiką daugiau nei du žmonės tai visiems tinkamą laiką rasti labai sunku. Todėl aš nesikišu į tai, o pagal galimybes dalyvausiu arba ne :) Rytoj ir poryt jei tik dangus nebus kiauras man tinka. Rytoj nuo ~17val, o penktadienį galiu kiek ankščiau. Jeigu laikas netiks tiesiog nebūsiu. Pasivažinėti būtų smagu, bet iš esmės gali būti tik meet’as. Mane domintų važiuoti į panemunės šilą arba po Pažaislio miškelius :) Bet tinka ir bet kur kitur

    #16573
    Tadas
    Participant

    Siandien teko atsisakyt keliones dviratuku nes rytas buvo baisiai saltas vejuotas o ir dabar nekazka.Labai tikiuosi ryt atvaziuot i darba su juo.Zodziu jei ka organizuojat as ryt galiu popiet.

    #16574
    Nemirtingasis
    Participant

    Šiandien vėjuota, bet rodo orą be lietaus, bent dabar rytojui rodo lietų,
    aš vėjo nebijau, išlėkiau į darbą su savo aparatu, tai man tinka šiandien, jei rytoj lis tai neatvažiuosiu, manau geriausia planuotis kokiai 16:30, kas gali anksčiau tai jiems geriau, kas gali kiek vėliau tai prisijungs, manau vistiek jei ir važiuosim pavažinėti tai ne iš karto – reikės laiko apžiūrėti aparatus :) o tuo laiku atlėks kiti.

    #16575
    Tyro
    Participant

    Galiu ir šiandien ir rytoj, vakare vėjas nurims :) Šiandien prisijungsiu apie 17val

    #16576
    karpis
    Participant

    būsiu turbūt po 16:30 be dviračio. pabendraut. penktadieni nebent su dviračiu, nebutinai elektriniu, bet negarantuotai, nes siaip galvoju dar šeštad. į Kačerginę FastLap renginį pedaliuoti.

    #16577
    Nemirtingasis
    Participant

    Tai renkamės šiandien 16:30 – 17 petrašiūnuose prie maximos ?

    #16578
    Tyro
    Participant

    būsiu

    #16579
    Nemirtingasis
    Participant

    būsiu ir aš

    #16580
    karpis
    Participant

    mini meet’as Kaune įvyko (3 žmonės, 2 e.transportai). jei Tadas nori atvažiuot rytoj tokiu pat metu- tai parašyk šiandien, dviese bandytume vėl būti (jei ne didelis lietus). ~16:30

    • This reply was modified 6 years, 6 months ago by karpis.
    #16582
    Tadas
    Participant

    Nespejau siandien man darbymetis dabar iki 7 vakaro dirbu daznai.Ryt jei gausis atvaziuot su dviraciu i Kauna tai parasysiu.

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 50 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.