Home Forums Skelbimai Nissan Leaf neadytas akumas pardavime

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 56 total)
  • Author
    Posts
  • #16244
    Spruklys
    Participant

    Iskrauti iki 0v neleis bms o siaip manau dar 6 metai irgi savo duoda. Nu ir masina po avarijos spidometras neveikia gal pamelavo pardavejas

    #16245
    Tom
    Participant

    Tai arba ryškiai pamelavo arba tamsta ryškiai kažko nedasakote, nes net ir iki 0V iškrovimo celė s talpa taip smarkiai nekrenta, bent kiek aś susidūręs buvau..

    #16246
    Aurimas
    Participant

    dar nežine kaip ir su kuo buvo matuoti moduliai, mažu prietaisas rodo pievas?

    #16247
    Karolis
    Participant

    O gal ir pats akumas nuo Leaf’o, kuris buvo per daug šiltame klimate. Kiek teko nugirst, Arizonoj Nissan’as su klientais turėjo daug bėdų, dėl staigiai krentančios talpos.

    #16248
    raimis
    Participant

    manau kad tokia likutinė talpa visiškai reali.
    Pagal šitą doc’ą:
    https://avt.inl.gov/sites/default/files/pdf/vehiclebatteries/DCFC_Study_FactSheet_EOT.pdf
    po 40kM blogesniame akume su greitu krovimu liko 74.7% pradinės talpos. Atstumas buvo pravažiuotas per metus. Čia turim 6 metus. Liko 69%(22.5/32.5) talpos.
    Be abejo ir Karolio paminėtos klimatinės sąlygos gali akumą papildomai ‘pripjauti’.

    #16249
    Šarūnas
    Keymaster

    Na tokiu atveju panašu, kad viskas ok su tom celėm.
    Tik eilinį kartą įsitikinu, kaip dar toli net ir didiesiems gamintojams plaukt…

    Kaži, o kaip Volto/Amperos baterijos?

    #16250
    Šarūnas
    Keymaster

    Beje, tame reporte įdomus sakinys:
    ‘The battery packs could not be charged and discharged to the same voltage limits of previous tests due to cell imbalance

    Tai realiai dar ir BMS savo darbo neatlieka… Visiškas liūdesys.

    #16252
    Nemirtingasis
    Participant

    Griebiam jauti už ragų, pradėkim gaminti el.mašinas tai padarysim be tokių problemų :D

    #16253
    Šarūnas
    Keymaster

    Darom, ką galim. :) Ta prasme, būtent šitas problemas sprendžiame mano įmonėje.

    #16257
    Nemirtingasis
    Participant

    Nežinau kaip dirbasi pas tave įmonėje, bet automobilių gamintojai tai tikras stabdis, naujienas ir naujas technologijas įdiegia vėluodami daugiau kaip dešimtmečiu (išskyrus Tesla), pavyzdys multimedia, aš jau daugiau kaip prieš 15 metų į mašiną buvau įmontavęs nešiojamą PC su 14colių ekranu, GPS, galinio vaizdo kamera ir kt., beje Tesla persistengė, valdymas be mygtukų nesaugus.

    #16258
    Spruklys
    Participant

    Kilus tokiai diskusijai siekiant issklaidyti abejones nutariau viska pertikrinti su kito gamintojo watt metru. Finale visi tikrinti moduliai gavosi maziausiai po 53Ah. Cia jau manau normalu.

    #16263
    raimis
    Participant

    oho koks skirtumas gavosi!
    Dar keletą procentų galėjo duoti iškrovimo srovės sumažinimas: matavimas pagal gamintojo aprašymą – 0.3C (65×0.3=19.5A), taigi 25A truputį per ‘didelė’ iškrovimo srovė. Tai ir talpa ‘sumažėjo’.
    Kokie prietaisai duoda tokį didelį išbarstymą?

    #16264
    Aurimas
    Participant

    Kilus tokiai diskusijai siekiant issklaidyti abejones nutariau viska pertikrinti su kito gamintojo watt metru. Finale visi tikrinti moduliai gavosi maziausiai po 53Ah. Cia jau manau normalu.

    o iš kur žinoti kad būtent šitas wat metras rodo teisingai?

    #16443
    Ssand
    Participant

    pazystamas greitu laiku gaus 2013m su ~30k km rida, masina be greito ikrovimo, tad akumai bus sveikesni nei su greitu krovimu. nusidevejima galesiu suzinoti veliau.
    man jis su parsivezimu ir isardymu atsieitu apie 57 uz moduli, tad jei susirenka kas noretu imti galime bandyti dalintis, kas ima pirkimo metu tada butu po tuos pacius 57, o jei veliau tada +5 uz moduli, ka manote?

    Linai, paimčiau 6 moduliukus (6×4), jei dar yra galimybė! šeši575453šeši ar ale senkov eta gmail.com

    • This reply was modified 6 years, 9 months ago by Ssand.
    • This reply was modified 6 years, 9 months ago by Ssand.
    • This reply was modified 6 years, 9 months ago by Ssand.
    #16462
    ilgas
    Participant

    Linai, paimciau 8 modulius, 86773957du

    #16470
    Linas
    Participant

    kol kas masina muitineje strigusi, sake kai parsives paziures ka programa apie akuma raso, tai duosiu zinoti.

    #16484
    Giedrius
    Participant

    Vis pražiopsau. Aš ir paimčiau 5 modulius.

    #16513
    Vidas
    Participant

    Linai aš ir paimčiau 3 modulius.

    #16514
    Linas
    Participant

    gavau info, akumas atrodo taip:

    kaina gutusi po 58e uzsisakant su avansu pries perkant akuma. bei reiktu patiems atvaziuoti pasiimti is kauno, kartais bunu vilniuje…

    bandau suvesti visus i viena:
    ilgas 8vnt
    giedrius 5vnt
    aurimas 5vnt
    vidas 3vnt.
    jei kas neima ar dar noretu duokite zinoti, man asmeniskai reikalingi 4-8vnt, ica as gan lankstus.

    #16515
    Linas
    Participant

    dar praleidau Ssand – 6vnt.

    tai turime 31 iskaitant mane, dar reiktu, kad dar ~10vnt priusidetu, kad galeciau paimti akuma.

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 56 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.