Pirmoji GREITO įkrovimo stotelė Vilniuje

2014-07-18 19.08.48

Taigi, vėl turime “pirmąją” (ir gal vėl vienintelę?) stotelę Vilniuje. Apie tai šiandien rašo grynas:

Vilniaus centre – nemokama elektra

Žinant ankstesnės “pirmosios Vilniuje” stotelės istoriją, situacija šiek tiek kelia šypseną: Elektromotus savo iniciatyva ir už savo lėšas pastatė įkrovimo stotelę, kurią pamėgo netoliese įsikūręs LESTO. Jai vietą skyręs ir energiją tiekęs Energetikos muziejus neapsikentė ir pašalino stotelę. Praėjus vos savaitei LESTO pastato savo stotelę… Nebėra kur krauti? :) Juokauju, žinoma, kadangi naujoji stotelė yra gana toli nuo LESTO centrinės būstinės.

Kas yra naujosios stotelės gamintojas man dar neaišku, tačiau iš nuotraukų matosi, kad naudojamas standartas CHAdeMO, kas reiškia, jog tai yra DC stotelė, galinti krauti tiesiai į akumuliatorių, be papildomų keitiklių. Taipogi reiškia, kad reikalingas mandras BMS ar bent jau “išdūrkė”.  Taipogi lieka atviras klausimas ar stotelė palaiko gan žemas, mums aktualias įtampas? Jau mintyse suku visokias mintis… :) Pinoutas:

interface[1]

sequence

Atrodo gana nesudėtinga ir straight-forward.

Mums įprastos rozetės nesimato. O gal ji vis tik yra? Jei kas važiuosit pro šalį – apžiūrėkit, nufotografuokit. Įkelsiu nuotraukas. Gali būti, kad teks gamintis perėjimus ir pasukti galvą kaip susišnekėti su ta stotele.

Retorinis klausimas pabaigai: kada valdžiažmogiai susipras, kad už tą kainą galima prižerti bent 20 paprastų nemokamų rozečių, kurios turėtų didesnę naudą? Kad turime vieną greitą – puiku. Bet dar ilgą laiką nei praktiškai nei psichologiškai nereikės jų daugiau kaip 2-3 visame Vilniuje. O va paprastos rozetės prie stovėjimo vietų būtų realus žingsnis praktiškumo link.

43 Comments
 1. Profile photo of bondas83
 2. avatar
 3. avatar
 4. avatar
 5. avatar
 6. avatar
 7. avatar
 8. avatar
 9. Profile photo of spicasss
 10. avatar
 11. avatar
 12. avatar
 13. avatar
 14. avatar
 15. avatar
 16. avatar
 17. Profile photo of Martynas
 18. avatar
 19. Profile photo of Martynas
 20. avatar
 21. avatar
 22. avatar
 23. avatar
 24. avatar
 25. avatar
 26. Profile photo of Martynas
 27. avatar
 28. avatar
 29. avatar
 30. avatar
 31. avatar
 32. avatar
 33. avatar
 34. avatar
 35. avatar
 36. avatar
 37. Profile photo of Martynas
 38. avatar
 39. Profile photo of Martynas

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *